Nemanja Miljević je dobro i nije mu bila potrebna dodatna ljekarska pomoć, nakon današnjeg susreta u Šipovu. Za nas u Omladinskom fudbalskom klubu Brdo, to je mnogo važnije od osvojenog boda i druge pozicije na tabeli.

U posljednjim trenucim utakmice protiv Gorice, Miljević je u kaznenom prostoru Gorice dobio udarac u glavu. Miljević se nakon minuta koje su trajale cijelu vječnost oporavio i bez većih problema vratio kući. Dosuđeni kazneni udarac kapiten Brda, Vahid Karupović, sigurni smo i pod utiskom nakon situacije sa Miljevićem, nije pretvorio u novu pobjedu tako da je ostalo 0-0.

Domaći su od 38. minute igrali sa igračem manje, nakon što je opravdano isključen Radulović.

U utakmici koja nije plijenila pažnju lijepim potezima, Gorica je bila opasna u prekidima. U jednoj situaciji Vidović je odlično intervenisao i spasio svoju ekipu.

Brdo je bilo dominantnije, posebno u drugom poluvremenu, ali bez adekvatne brzine i protoka lopte, igra na sredini terena nije bila na potrebnom nivou. Da podsjetimo da je Brdo danas nastupilo bez Harambašića, Miodragovića i Dedića.

FK GORICA ŠIPOVO- OFK BRDO 0-0

Edinjo je imao problema sa skočnim zglobom, ali je stisnuo zube i odigrao utakmicu u kojoj smo mogli pobjediti, ali bod za drugo mjesto na tabeli i niz bez poraza u gostima ove sezone, zaslužuje respekt.
Naredni protivnik Brdu je ekipa Dubrava iz Gradiške.

Druga liga FSRS Zapad
8.KOLO • 22-09-2024
Stadion: ”Gorica” Šipovo
Gledalaca: 100

FK GORICA – OFK BRDO 0-0

Žuti kartoni:Trkulja M, Karupović, Stević

Sastav: Vidović,Trkulja M, Karupović, Bundalo, Trkulja D, Mijić, Marmat, Miljević, Isaković, Edson, Stević

Rezerve: Babić, Behlić, Vojniković, Okorie, Santana, Karagić