Gradski derbi drugoligaškog zapada, pripao je ekipi FSA Prijedor. Kada se rezimira ova utakmica, s(p)retnija ekipa je došla do bodova. Po običaju, kada igraju ove ekipe, uživaju ljubitelji golova. Danas smo ih vidjeli sedam, četiri u mreži Brda i jedan manje za domaćeg golmana. Žuto plavi su u dva navrata vodili, ali to nije bilo dovoljno za novu pobjedu.

U 17. minuti Okori dovodi Brdo u vodstvo, ali desetak minuta kasnije, Crnobrnja poravnava rezultat. Nekoliko sjajnih prilika fudbaleri Brda nisu pretvorili u golove, tako da se na odmor odlazi neriješenim rezultatom.
Na otvorenju drugog poluvremena Stević još jednom dovodi Brdo u vodstvo, ali FSA odgovara sa dva gola Stefana Mikića i uslijedio je rezultatski preokret. Odličnom solo akcijom, Brdo je sedam minuta prije kraja izjednačilo na 3-3 preko Edinja.
Njegova proslava gola sa dva srednja prsta, koštala ga je crvenog kartona. Samo što se krenulo sa centra za konačnih 4-3, pogodio je Knežević. Fer i korektna utakmica kako na terenu tako i tribinama.
U posljednjem kolu, OFK Brdo dočekuje šamački Borac na Vedrom polju.

4-3 Knežević D 84’

FSA: Zmijanjac, Stojanović, Crnobrnja, Golić, Franklin, Marinović,Mršić V, Knežević N, Dobrijević,Mršić M, Drljača
Rezerve: Mikić S, Mikić B, Mikić V, Knežević D

OFK Brdo: Babić, Trkulja M,Dedić, Miodragović, Bundalo, Isaković, Miljević, Marmat, Edson, Mijić, Okorie
Rezerve: Vidović, Stević,Stupar, Trkulja D, Thomas