Izabranici Mirze Alkića nisu danas bili na nivou, tako da je drugi prvenstveni poraz bio neminovan. Očigledno je da je nedostatak nekolicine standardnih prvotimaca bio prevelik izazov za žuto plave.

U prvom poluvremenu bilježimo nekoliko prilika, ali nije to bila ona igra po kojoj je Brdo prepoznatljivo ove sezone. S druge starne, ekipa Naprijeda, spoj mladosi i iskustva, znala je to kazniti i bodovi su otišli u grad na Vrbasu.

Jedini gol postigao je Domuzin u 70. minuti. Veoma spora i loša reakcija odbrane Brda, pomogla je gostujućem napadaču da pogodi za tri boda.

Pokušaji Brda do kraja utakmice nisu urodili plodom, te je susret okončan rezultatom 0-1.

Nema mnogo vremena za analize i razmišljanja jer u nedjelju slijedi utakmica u Šipovu. U tim se vraća Miodragović čiji je izostanak danas bio jako vidljiv.

Žuti kartoni: Karupović, Dedić, Bundalo, Trkulja M, Vojniković

Sastav: Vidović,Trkulja M, Karupović, Dedić, Bundalo, Trkulja D, Mijić, Marmat, Edson, Okorie, Santana

Rezerve: Babić, Stević, Behlić, Vojniković, Miljević

OFK BRDO- NAPRIJED 0-1